Romania - Feroe: 4-1. Trei goluri au fost marcate de catre bihoreni

Joi, 28 Martie 2019

Bihorenii au dat tot ce au avut mai bun in meciul nationales contra Feroe. In meciul impotriva Insulelor Feroe, tricolorii au intrat in teren decisi sa faca uitat esecul din Stockholm. Prima repriza a fost jucata exemplar, incunutata cum nu se putea mai bine, inca din primele 4 minute, de catre bihoreanul Keseru care a […]
Post-ul Romania – Feroe: 4-1. Trei goluri au fost marcate de catre bihoreni apare prima data in Stiri Oradea.
 Bihorenii au dat tot ce au avut mai bun in meciul nationales contra Feroe.
In meciul impotriva Insulelor Feroe, tricolorii au intrat in teren decisi sa faca uitat esecul din Stockholm. Prima repriza a fost jucata exemplar, incunutata cum nu se putea mai bine, inca din primele 4 minute, de catre bihoreanul Keseru care a marcat doua goluri, ajutat fiind si

Sursa:     Citeste mai departe »